V roce 1999 se postupně formovala parta kluků, kteří měli společný zájem motorky.Jezdili spolu po srazech a nabírali další nadšence.
Skupina se postupně rozrůstala a v roce 2001 začala pořádat svoje vlastní párty v Nezdicích (jaro a podzim).
V roce 2002 počet členů dosáhl svého maxima. Během této sezony se zrodila myšlenka o vybudování vlastní klubovny. Zároveň byla tato doba ve znamení přelomového okamžiku, kdy se část skupiny chtěla vydat jiným směrem a z neorganizované party nadšenců udělat organizovaný klub, který bude kráčet cestou MC.
Na podzim roku 2002 jsme začali intenzivně pracovat na našem zařazení do MC a koncem roku jsme se stali čekatelským klubem. Od té doby oficiálně vystupujeme pod názvem WARRIORS PILSEN. Názor na zařazení do MC nebyl v naší skupině jednotný, a proto přibližně dvě třetiny členů z klubu postupně odešly.
V roce 2003 jsme dále pokračovali v seznamování se členy ostatních klubů a jezdili na jejich akce a srazy. Tento rok jsme začali pořádat svoje akce v Šeříkovce.
V roce 2004 jsme nově zorganizovali i historicky první sraz v Chrástu a také vznikla nová klubovna v objektu bývalého statku v Křimicích u Plzně.
1. 5. 2005 společným úsilím všech členů a postupným spřátelením s ostatními MC kluby se WARRIORS PILSEN zařazuje do rodiny MC a vystupujeme pod označením WARRIORS MC PILSEN.
V roce 2010 vzniká nový clubhouse na Rokycanské tř. v Plzni, který postupným usílím zvelebujeme.
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek